Tirane, Shesim 1000m2 toke+Shtepi 1 kat ne Yzberisht,Kashar.

Shtepi me siperfaqe 150m2 dhe 1000m2 siperfaqe bace, e shtruar ne pllake,
organizohet ne 1 kate, ka 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 1 dhome gatimi,
1 Koridor,1 WC dhe 1 Blk. Shtepia eshte totalisht e mobiluar, orientohet ne Veri-Lindje.
Shtepia ka oborr te gjelberuar, te mbjelle me peme dhe vreshtari, ka vend te bollshem
per kend lojrash per femije dhe mundesi parkimi per disa makina,mundesi per ndertimin e nje pishine,
me dokumenta te rregullata pronesie.(Hipotek,Tapi e vjeter )
Pozicon shume i favorshem pasi ka pamje nga tirana,
ajer i paster dhe qetesi pasi ka vetem Vila dhe shtepi private

Cmimi ne Euro sipas vleres tregut.Personat apo kompanite e interesura mund te telefonojne ne numrat me posht.

Cel 0682237106Tirana, for Sale 1 Storey Villa at Yzberisht,Kashar.
Villa with surface 150sqm is paved in tiles and 1000m2 garden.
The villa has 2 bedrooms, 1 living room, 1 kitchen, 1 bathroom and 2 balconies.
The villa is fully furnished, orientation North-Est. It has green yard,
playground and parking space available, ownership lawfully.

Price !!!!!! Euro.
Cel :0682237106