SUPER OKAZION SHES AMPLIFIKATOR SHUM TE FUQISHEM PER MAKINA DHE PER RESTORANTE E LOKALE COMPLET ME GJITH FISHAT.CMIMI 200 MIJ LEK TE VJETRA. TE DYJA. PER ME SHUM NA KONTAKTONI NE CEL:0696599893. DO NGELENI SHUM TE KENAQUR, JAN TE SJELLA NGA GJERMANIA.NE GJENDJE SHUM TE MIR PUNE . VENDODHJA NE DURRES.

Cel. : 0696599893