Servis Pompist DIesel DURRES. Revizionojme pompa dhe injektore te gjithe tipet. vetura foristrada kamjone fadroma etj. pompa dhe injektore common rail cdi tdci xdi hdi etj.Pjese kembimi origjinale. Bango prova elektronike per pompa dhe injektore cdi tdci hdi xdi.Kodifikim injektoresh.Autodiagnostikim i kompjuterizuar. Per me teper na kontaktoni ne 0694075188 ose email yankeesnyc25@hotmail.com

Cel. : 0694075188 viber/whatsup

MERCEDES CDI TE GJITHA TIPET
FORD FOCUS , MONDEO TDCI TDI
KIA, HYNDAI,SANYONG REXTON KYRON, OPEL,BMW, AUDI,VW,JAGUAR,LAND ROVER, FIAT,ALFA ROMEO,CITROEN, RENAULT DCI, MITSUBISHI,NISSAN, VOLVO, TOYOTA,PEUGEOT, IVECO,SEAT,ETJ.

Cel. : 0694075188