Zona/Rruga : rruga Abedin Dino DHOMA PLAZHI NE SARANDE Dhoma plazhi ne Sarande
te cilat ndodhen 50 metra nga deti dhe shetitorja e qytetit dhe 100 metra nga qendra e qytetit prane stadiumit te lojerave me dore.
Disponojme garsoniere per 3 persona, apartamente 1 + 1 per 4 dhe 5 persona si dhe dhoma per cift pa gatim..
Apartamentet permbajne secila tv kabllor, kondicioner ,frigorifer, kuzhine gatimi ,tualet , ballkon dhe parkim.
Cmimi i diskutueshem .
Vendndodhja : Rruga "Abedin Dino " Sarande.
Tel 00355 693938484