Kerkoj te punesohem si menaxher pubi-i lokali apo hoteli, kam eksperience ne kete fushe.
Nese pronari/ia do jete serioz dhe korrekt ju garantoj sukses te sigurte.
Edhe menaxher shitje te artikujve te ndryshem.

Tel : 0695527363