Zona/Rruga : Rruga Faik Konica

Apartament 3+1 nė shitje, i cili ndodhet nė njė pallat tė ri tepėr cilėsor, vendodhja e tė cilit ėshtė fare pranė gjelberimit, ajrit te paster edhe qetesise te Parkut Kombetar te Tiranes, njė nga zonat mė tė preferuara tė kryeqytetit. Ka vendodhje unike fare pranė Stadiumit “Air Albania”, Rruges “Elbasanit”, Sheshit “Nėnė Tereza”, Bulevardit “Deshmoret e Kombit” dhe afer institucioneve arsimore, shoqerore, tregtare dhe kendeve te lojrave per femije etj.

Godina ku ndodhet apartamenti ėshtė 12 katsh me cilėsi shumė tė mirė nė konstruksion dhe nė rifiniturė, me 2 ashensor, siguri 24 orė, mirėmbajtje dhe parkim nėntokė. Ana arkitektonike e godines dhe ajo funksionale e apartamenteve tė banimit ėshtė tepėr e organizuar me hapesira te bollshme, ku janė parashikuar tė gjitha facilitetet pėr njė jetesė komode. Apartamenti ėshtė totalisht i mobiluar, i shtruar me parket druri, me sistem kondicionimi dhe mobiljet jane me material cilėsor druri.

Me ēertifikate pronesie.

Per me shume informacion rreth prones klikoni linkun:
https://www.inf-93.com/apartament/ne...tar-te-liqenit


Cel. : +355673044004

WhatsApp