Zona/Rruga : Berzhite

Shitet vile, e cila ndodhet nė kodrinat e gjelberuara te Bėrzhites, vetėm 15 minuta larg nga qendra e Tiranes. Pozicionohet nė mes te gjelbėrimit, ajrit tė pastėr dhe freskise qė ofron dhe afersia me lumin Erzen.

Me akses direkt nė autostraden Tiranė-Elbasan dhe me zonat perreth kryeqytetit, dhe vetėm 5 minuta nga qendra tregtare TEG. Njė nga zonat mė tė preferuara pėr tė jetuar por dhe pėr tė shijuar qetesine, pasi ndodhet larg zhurmes dhe kaosit urban.

Vilė 2 katshe nė shitje me siperfaqe ndertimi 180 m2 (200 m2 siperfaqe reale ndertimi) + 463 m2 toke (600 m2 siperfaqe reale). Vila ėshtė 2 kate me themele per kat te trete. Kati perdhe perbehet nga ambienti i ndenjes i madh, kuzhine ne vete + ngrėnie, lavanderi, banjo me dush dhe depo. Kati pare perbehet nga dhome matrimoniale + garderobe dhe verande, 2 dhoma te tjera gjumi dhe banjo me dush. Vila ka lejen per pishine.

Ka parkim pėr 2-4 makina.

Me ēertifikatė pronėsie.

Per me shume informacion rreth viles klikoni linkun:
https://www.inf-93.com/vila/ne-shitj...nce-berzhite-0
Cel. : *+355696054036‬

WhatsApp