Pėr tė gjithė qytetarėt shqiptarė qė janė tė gatshėm tė transferohen dhe tė punojnė nė Gjermani:

AUTO1 Group kerkon mekanike automobilistik


Ju do tė jeni pėrgjegjės pėr kryerjen e riparimeve mekanike.
Detyra juaj do tė jetė tė kryeni riparimet e makinave nė kohė dhe nė mėnyrė cilėsore nė bazė tė raporteve tė inspektimit tė brendshėm. Nėse keni pėrvojė pune si mekanik automobilistik dhe industria e automobilave ėshtė pasioni juaj, ju ftojmė tė aplikoni:

Detyrat:

 • Kryerja e riparimeve mekanike sipas teknologjisė sė riparimit tė prodhuesit tė makinave
 • Kryerja e riparimeve tė mirėmbajtjes - ndėrrimi i frenave, vajrave, filtrave, marsheve etj
 • Riparimi dhe ndėrrimi i pjesėve tė tjera tė makinės
 • Shėrbimi i pajisjeve tė oficines
 • Diagnostifikimi i sistemeve elektrike dhe elektronike tė automobilave

Pėrvoja:
 • Njohuri tė mira tė programeve MS Office dhe njohuri tė funksionimit tė tabletave
 • Njohuri praktike tė teknologjisė sė riparimit tė automobilave nė fushėn mekanike
 • Njohuri mbi teknologjinė e riparimit elektromekanik perben avantazh
 • Arsimi min. profesionial (mundėsisht mekanik / automobilistik)
 • Pasioni pėr industrinė e automobilave i mbėshtetur nga njohja e tregut tė automobilave dhe tendencave tė industrisė
 • Leje drejtimi aktive, kategoria B
 • Njohuri tė mira komunikuese tė gjuhės angleze

Informacion shtese:
 • Kontratė pune ne Gjermani
 • Akomodimi oforhet nga kompania
 • Orari i punės: 40 orė nė javė
 • Vend pune i pajisur, vegla pune dhe rroba pune te perfshira

Tė gjithė shtetasit shqiptarė qė janė tė gatshėm tė transferohen dhe tė punojnė nė Gjermani, nėse mendoni se jeni personi i duhur, mund tė dėrgoni CV-nė tuaj tek: lorela.hysa@auto1.com
Bashkohu me ne per te ndryshuar tregun e shitjes sė makinave tė pėrdorura!

Kontakt: +355 69 709 7481

AplikoWhatsApp