Ekran kompjuteri LCD 19" HP LP1965 me hyrje tė dyfishta DVI-I dhe qendėr USB 2.0 i Perdorur.

Ekrani i kompjuterit LCD 19" LP1965 nga Hewlett-Packard ėshtė njė monitor me panel tė sheshtė qė paraqet njė dizajn me kornizė tė hollė dhe raport tė pamjes sė ekranit tė gjerė, i ndėrtuar duke pasur parasysh profesionistėt dhe konsumatorėt. Ekrani ofron njė kėnd tė gjerė shikimi 178/178°, njė 1280 x 1024, njė raport i lartė kontrasti 1000:1 dhe njė kohė e shpejtė pėrgjigjeje prej 6 ms.

Monitori pėrmban njė shpėrndarės USB 2.0 tė integruar qė ju lejon tė lidhni deri nė 4 pajisje periferike USB drejtpėrdrejt me monitorin tuaj, duke shtuar portat USB tė nevojshme shpesh nė kompjuterin tuaj pa koston shtesė dhe pa vėshtirėsinė e njė shpėrndarėsi USB tė jashtėm.

Gjurma e vogėl e monitorit dhe aftėsia pėr t'u montuar nė mur ose krah ndihmon nė ruajtjen e hapėsirės shpesh tė pakėt nė tryezėn tuaj.

Monitori pėrmban dy hyrje DVI-I. DVI-I ju lejon tė lidhni monitorin nė mėnyrė dixhitale nėpėrmjet njė kablloje DVI nė DVI ose nėpėrmjet daljes standarde analoge VGA nėpėrmjet njė kablloje VGA nė DVI. Kjo ju jep fleksibilitet pėrfundimtar nė konfigurimin e monitorit tuaj, madje duke ju lejuar ta lidhni atė me shumė kompjuterė.

Paneli LCD ėshtė lehtėsisht i montuar nė mur, duke ju lejuar tė pėrdorni nė mėnyrė optimale hapėsirėn nė tryezėn tuaj dhe tė personalizoni mė lehtė pėrvojėn tuaj tė shikimit.

Cmimi: 20.000 Leke te Vjetera

Emaili im eshte: agroni5000@hotmail.com

Cel. : 0672534432


kontaktoWhatsApp