Shitet gomone quicksilver pothuajse e re.Ska asnje ngjitje.
Motorr Johnson 4hp 2 kohesh ne gjendje super.Me marsh perpara dhe neutral,kembe shkurter,doreze gazi,eshte shume i lehte per tu mbajtur.


Gomonia eshte nje nga markat me te mira dhe eshte e kompletuar me cante, pompe elektrike ,pompe mekanike ,stol,2 jeleke shpetimi,dhe me dysheme me ajer dhe lopatat.Eshte shume praktike dhe vendoset ne bagazh te makines shume kollaj.
E pershtatshme per 2 te rritur dhe 1 ose 2 femije.
Jane me dokumenta dhe me leje lundrimi te deri me 14.08.2024.
I mirepres ofertat tuaja nese keni ne mendje nje cmim tjeter.
Peshkoni dhe argetohuni pa problem.

cmimi: 1650 euro i diskutueshem

Dergo mesazh ne Whatsapp ose sms ne tel.


Cel. : 0686261441

WhatsApp