Pėr studio televizive,pėr organizatorė tė festave dhe konkurseve etj
ofrohem pėr bashkėpunim duke siguruar infrastrurėn on line si nė
shėmbujt qė paraqes kėtu.
Mund tė mė kontaktoni edhe nėpėrmjet modulit tė web faqes qė po paraqes.
Shikim tė kėndshėm...
www.digitcode.info/sondazhe