Shitet kolltuk tek (si ne foto). I perdorur shume pak,
pothuajse i ri. Shitet per arsye vendi. Specifikime: ndenjsja dhe mbeshtetesja tekstil ngjyre kapucino, krahet mobel dhe lekure ngjyre kafe. Shitet bashke me mbulesat.

Cmimi: 6000 leke (I diskutueshem)

Cel. : 00355682252147

WhatsApp