Ruter Wifi Dual Band (Oferte 3400 Lek)
3400LEK
Ruter Wireless AC10 Dual Band Router
Sinjali i Pėrmirėsuar – Antenat me fitim tė lartė rrisin nė mėnyrė dramatike forcėn dhe qėndrueshmėrinė e sinjalit wireless
Shpejtėsi e shpejtė me valė – Ideale pėr transmetim HD, lojėra nė internet,dhe shkarkime tė mėdha skedarėsh
Instalim i thjeshtė – Uebfaqja intuitive ju udhėzon gjatė procesit tė konfigurimit brenda pak minutash
Multi-Mode – Modaliteti i Pikės sė Hyrjes, Modaliteti i Zgjatėsit tė Range dhe Modaliteti i Routerit i mbėshtetur pėr tė kėnaqur tė gjithė skenarėt e aplikimit
Ideale pėr shtėpi tė mėdha me shumė dhoma dhe pėrdorues tė shumtė
Ideale pėr pėrdoruesit mesatarė tė internetit qė kėrkojnė shkarkime tė shpejta, transmetim tė pėrsosur audio, video pa ndėrprerje dhe lojėra nė internet pa vonesa
🚛 Transport i produkteve ne te gjithe Shqiperine
💵 Pagesa ne dorezim