Telefon IP Cordless (Promocion)

15 500LEK

17 500LEK
-Telefon Kordles plus Baze
- Nje Baze mund te lidhe deri ne 5 telefona Cordless
- Zona e mbulimit deri ne 350 Metra

-LCD me ngjyra 1.8 inē (128x160) me 2 ēelėsa tė butė tė Programueshėm
-Suporton deri nė 10 llogari SIP dhe 10 linja pėr celularin,
si dhe konferenca
- 3-drejtimėshe- Pajisur - Push-to-talk pėrmes njė
butoni tė rregullueshėm
Audio HD nė altoparlantin, celularin dhe folenė e
kufjeve
- Azhornimet e softuerėve dhe firmware-ve nė ajėr


🚛Transport nė gjihe Shqipėrine(i perfshire per kete produkt)
💵 Pagesa ne dorezim
Transporti ne Tirane - (24 ore)
Ne rrethe - (72 Ore)


Comsec
www.comsec.al
info@comsec.al
0686038773
Rruga Dritan Hoxha


kontaktoWhatsApp