[COLOR=#666666]Perforecues Wireless
3 700LEK
Netis E3 (Extender Perforcues)
Funksionon si njė pėrforecues Wireless i
cili lidhet me modemin uaj ekzistues dhe
Mbulon tė gjithė hapsirėn e pa mbuluar nga modemi ekzistues.

Dual Band 1200 AC
Portė Ethernet
Buton WPS per resset & Setup

🚛Transport nė gjihe Shqipėrine(i perfshire per kete produkt)
💵 Pagesa ne dorezim
Transporti ne Tirane - (24 ore)
Ne rrethe - (72 Ore)


Comsec
www.comsec.al
info@comsec.al
0686038773
Rruga Dritan Hoxha


kontaktoWhatsApp