Okazion! Shes TV Samsung + Dekoder DVB T2 + Telekomanda = 3500 lekė


Shes TV Samsung + Telekomande + Dekoder DVB T2 (i ri, Albtelecom).
Televizori eshte ne gjendje shume te mire pune dhe nuk ka asnje defekt.
Eshte shume i mirembajtur edhe nga ana estetike.


Dergoj me poste ne te gjithe Shqiperine, Kosoven dhe Maqedonine.


Cmimi: TV + Dekoder = 3500 lekė


Kontakt: 0693578381
Cel. : 0693578381

WhatsApp