Okazion! Shes kamera sigurie Sony + FALAS: USB 16 GB = 5000 lekė


Shes kamera sigurie Sony per ambient te brendshem + FALAS: USB 16 GB Verbatim.
Kamerat jane te reja ne kuti dhe shume te preferuara si model.
Jane ne gjendje 4 kamerat e fundit.
USB dhurohet. Parametrat: 3.0, Verbatim, origjinale, e re, e pahapur, perfomance shume e larte ne transferim te dhenash.


Cmimi okazion 4 + 1: 5000 lekė.


Dergoj me poste ne te gjite Shqiperine, Kosoven dhe Maqedonine.


Kontakt: 0693578381


Cel. : 0693578381

WhatsApp