Shitet Laptop 15.2 inch Compaq Presario CQ57 ne gjendje shume te mire,dhe ka pase perdorim familjar.

Laptopi ka keto parametra.

Display 15.2 inch
Ram 4 gb
Windows 10 pro upgradet
Procesor intel 1.6GHz
HDD 300Gb
Webcam onboard
Wifi
Usb port
Vga port
Internet kable port.

Kurse bateria nuk punon.

Cmimi 6000 dhe i diskutueshem. Oferta deri me 31 Dhjetor 2023

Kontakt : 0686261441 vetem dergoni mesazh ne Whatsapp ose sms

WhatsApp