Ngjyra.....: e bardhe

Suuuuper okazion!!!
Shitet biciklete elektrike 26 Nakto me super cmim.
Specifikimet teknike te Nakto 26 ″ Cargo Electric Bike Motor: Motor me shpėrndarės tė ingranuar 250W
Shpejtėsia maksimale: 32 km / orė (20 mph) Diapazoni: 25-50 km (15-30 mi) nė varėsi tė hyrjes sė pėrdoruesit Bateria: 36V 10Ah (360 Wh) Koha e ngarkimit: orėt 6 Pesha: 32 kg (70 lb)
Ngarkesa maksimale: 113 kg (250 lb) Frenat: Frenat me rip pėrpara, freni daulle e pasme Shtesa: Matės i thjeshtė baterie LED, drita e pėrparme, zile, rafti i pasmė me celes.
Bicikleta eshte ne gjendje perfekte si nga ana teknike ashtu dhe nga paraqitja, eshte akull e re.

Cmimi aktual per artikullin e ri eshte mbi 800 euro.

Cel. : 0695746834

WhatsApp