Paisje shumfunksionale hydra fytyre 6 n 1.
Dorez me ultratinguj, dorez hydra dermabrassion, pastrim lkure, eki t ftoht dhe pistolet sprkats, heq n mnyr efektive aknet, pikat e zeza, ngritjen e lkurs,
sht nj makin e rndsishme pr pastrimin e lkurs.


Cel. : 0672088818

WhatsApp