Nisja: 12-03-2023 cifti 898 euro
Nisja: 19-03-2023 918 euro

nisja 26 mars cifti 918 euro

DETAJET E TURITDita e Parė: Nisja nga Tirana nė oren 16.00 dhe udhėtimi me autobus pėr nė Athinė. Pushime tė shkurtra gjatė rrugės.
Dita e Dytė: Mbrritja nė Lavrion, Athinė. Imbarkimi nė Kroēieren Celestyal. Nisja nė orėn 13.00. Mbrritja nė Mykonos nė orėn 18.00, - Shėtitje Opsionale nė Mykonos. Qėndrimi nė Ishull deri nė 23.00. Darka nė Kroēiere.
Dita e Tretė: Mėngjesi nė Kroēiere. Zbritja nė Kusadasi tė Turqisė nė orėn 07.00. Ekskursion dhe Vizitė nė Efes. Drekė nė Kroēiere. Nisja nė orėn 13.00. Zbritje nė Ishullin Patmos nė orėn 16.30 - Shėtitje Opsionale nė Patmos. Qėndrimi nė Ishull deri nė 21.30. Darka nė Kroēiere.
Dita e Katėrt: Mėngjesi nė Kroēiere. Zbritja nė Rhodos nė orėn 07.00. Ekskursion nė Monumentet Kryesore tė Qytetit: Akropoli i Lindos dhe Kalaja e Knights. Drekė nė Kroēiere. Nisja nė orėn 18.00. Darka nė Kroēiere.
Dita e Pestė: Mėngjesi nė Kroēiere. Zbritja nė Heraklion, Kretė nė orėn 07.00. - Shėtitje Opsionale nė Kretė. Qėndrimi nė Ishull deri nė 12.00. Drekė nė Kroēiere. Zbritja nė Santorini nė orėn 16.30. - Shėtitje Opsionale nė Santorini. Qėndrimi nė Ishull deri nė 21.30. Darkė nė Kroēiere.
Dita e Gjashtė: Mėngjesi nė Kroēiere. Zbritja nė Port nė Lavrion, Athinė, nė orėn 06.00. Nisja pėr nė Shqipėri. Gjatė rrugės ndalesa tė shkurtra. Mbrritja nė Shqipėri.
Ēmimi pėr person tė Rritur nė Kabinė Dyshe.
Nė pagesė pėrfshihen:
1. Udhėtimi vajtje-ardhje me autobus.
2. Akomodim nė Kroēieren Celestyal pėr 5 ditė Lundrim, 4 netė fjetje.
3. Mėgjeset, Drekat dhe Darkat nė Kroēiere.
4. Pije Akoolike dhe Jo Alkoolike gjatė vakteve.
5. Shfaqje, Karaoke, Hyrja nė Disko, Sauna dhe aktivitete tė ndryshme nė Kroēiere.
6. Zbritje €75 nė vlerėn totale tė Ekskursioneve dhe Vizitave tė zgjedhura.
7. Taksat Portuale.
8. Bakshishet.
9. Shoqėrues shqiptar gjatė qėndrimit jashtė Shqipėrisė.

Nė pagesė nuk janė pėrfshirė:
1. Gjithshka qė nuk ėshtė pėrmendur nė kėtė program.
2. Hyrjet nė Monumentet dhe Muzeumet.
3. Nė zbritjet nė porte, transfertat me autobus ose teleferik nga Porti nė qytet atje ku ėshtė e nevojshme pas Zbritjes nga Kroēierja dhe Shėtitjet Opsionale nė Vendet e Zbritjes.WhatsApp