BARCELONE — 4 Dite (3 Nete) Nisje 13 Prill / 27 Prill


VIZITOJME
BARCELONE

.
KY UDHETIM DO TE REALIZOHET NE DATAT E MEPOSHTME
Nisje 13 Prill — 4 Ditė (3 Netė) — Cmimi 439€
Nisje 27 Prill — 4 Ditė (3 Netė) — Cmimi 439€.
NĖ ĒMIM PĖRFSHIHET

1. Udhėtimi vajtje-ardhje me avion Tiranė – Barcelonė – Tiranė.
2. Transfertat ne hotel dhe Shėtitjet me autobus ne Barcelonė
3. Transferta ne manastirin e Montserrat
4. Akomodim nė hotel 4 yje pėr 3 netė nė Barcelonė.
5. Mėngjeset pėr tė gjitha ditėt e udhėtimit.
6. Shoqėrues shqiptar gjatė qėndrimit jashtė Shqipėrisė.
7. Lejohet tė merret me vete nė avion vetėm njė ēantė me pėrmasa deri nė 40 x 20x 23cm. (Kujdes – Mbi kėto pėrmasa dhe Bagazh pėr checkin ka shpenzime ekstra).
.

NĖ ĒMIM NUK PĖRFSHIHET

1. Gjithshka qė nuk ėshtė pėrmendur nė kėtė program.
2. Drekat dhe Darkat
3. Hyrjet nė monumente dhe muzeume.
—-
Hyrjet opsionale ne Barcelone
a. Sagrada Familia – 35 € per person
b. Parku Guell – 15 € per person
c. Stadiumi i Barcelonės – 35 € pėr person,
d. Aquariumi i Barcelonės – 25 € pėr person,
Sagrada Familia dhe Paku Guell paguhen paraprakisht tek zyra pasi blerja e biletatve te tyre behet vetem online dhe ne avance perpara se te rezaurohen vendet
NĖ ĒMIM PĖRFSHIHET

1. Udhėtimi vajtje-ardhje me avion Tiranė – Barcelonė – Tiranė.
2. Transfertat ne hotel dhe Shėtitjet me autobus ne Barcelonė
3. Transferta ne manastirin e Montserrat
4. Akomodim nė hotel 4 yje pėr 3 netė nė Barcelonė.
5. Mėngjeset pėr tė gjitha ditėt e udhėtimit.
6. Shoqėrues shqiptar gjatė qėndrimit jashtė Shqipėrisė.
7. Lejohet tė merret me vete nė avion vetėm njė ēantė me pėrmasa deri nė 40 x 20x 23cm. (Kujdes – Mbi kėto pėrmasa dhe Bagazh pėr checkin ka shpenzime ekstra).
.

NĖ ĒMIM NUK PĖRFSHIHET

1. Gjithshka qė nuk ėshtė pėrmendur nė kėtė program.
2. Drekat dhe Darkat
3. Hyrjet nė monumente dhe muzeume.
—-
Hyrjet opsionale ne Barcelone
a. Sagrada Familia – 35 € per person
b. Parku Guell – 15 € per person
c. Stadiumi i Barcelonės – 35 € pėr person,
d. Aquariumi i Barcelonės – 25 € pėr person,
Sagrada Familia dhe Paku Guell paguhen paraprakisht tek zyra pasi blerja e biletatve te tyre behet vetem online dhe ne avance perpara se te rezaurohen vendet