Monitor Dell 14 Inch ne gjendje shume te mire.Monitori ka input kabell vga,dvi,dalje 12v etj

Shitet bashke me kabllin vga si dhe te korentit.

Shitet per aresye mosperdorimi

Cmimi 999 lek te reja .

Kontakt vetem me mesazh ne Whatsupp ose sms nga ora 9.00 deri ne 12.00

cel: 0674788708

WhatsApp