Monitor Dell 17 Inch ne gjendje shume te mire.Monitori ka input kabell vga,

Shitet bashke me kabllin vga si dhe te korentit.

Shitet per aresye mosperdorimi

Cmimi 1000 lek te reja deri me 30.03.2023

Kontakt vetem me mesazh ne Whatsupp ose sms nga ora 9.00 deri ne 12.00

cel: 0674788708

WhatsApp