Kompania “SALILLARI Sh.p.k”, Lider nė sektorin e ndėrtimit me mė shumė se 25 vjet pėrvojė, pėrshtatet me karakteristikat e secilit projekt pėr tė krijuar zgjidhje inxhinierike dhe inovative.
“SALILLARI Sh.p.k” aktivitetin e ndėrtimit e ka nė: Infrastrukturė, Ndėrtime Civile, Ujsjellės, Shpim tė naftės, Prodhimi i Materialeve Ndėrtimore, Punime tė tjera inxhinierike, Punime nė port detar, Aeroport, Punime Industriale dhe Ndėrtimore, Projektimi i Punimeve Civile dhe Industriale, etj..
Shėrbimet tona shtrihen nga planifikimi dhe investimi fillestar, deri nė fillimin dhe funksionimin.
“SALILLARI Sh.p.k” shpall pozicion tė lirė pune FINANCIER/E.

DETYRAT KRYESORE:

 • Regjistrimi i dokumentacionit nė kontabilitet (Fatura, Arka, Banka), si dhe tė kryejė ndjekjen e tyre
 • Pėrgatitja e Raporteve Periodike Financiare sipas udhėzimeve tė Shefit tė Financės.
 • Mbajtja e marrėdhėnieve dhe rakordimi me klientėt, furnitorėt.
 • Mbajtja e kartelave tė debitorėve dhe kreditorėve dhe tė ēdo llogarie kontabile.
 • Mbajtja e gjėndjes sė inventarit tė magazinės, kartelave tė artikujve dhe tė kryejė rakordimin me kontabilitetin.
 • Ndjekja e shpenzimeve tė aktiviteteve dhe kartelave pėr ēdo llogari tė shpenzimeve
 • Mbajta e sistemit tė kontabilitetit sipas legjislacionit tatimor dhe parimeve kontabėl.
 • Mbajtja e pasqyrave financiare, bilanci, deklarimin e taksave/ TVSH-sė, etj..
 • Pėrgatitja e dokumentacionit financiar.
 • Komunikimi dhe koordinimi i punės me Tatim Taksat, QKB, Bankat etj.
 • Menaxhimi i arkėtimeve dhe pagesave nėpėrmjet sistemit bankar dhe arkės.
 • Analiza tė ardhurash dhe shpenzimesh.
 • Tė zbatojė politikat, drejtimet dhe procedurat e kompanisė.


KRITERET KRYESORE:

 • Tė ketė mbaruar studimet e larta nė Fakultetin Ekonomik.
 • Tė ketė njohuri shumė tė mira tė programeve financiare.
 • Tė ketė njohuri shumė tė mira nė pėrdorimin e Microsoft Office.
 • Tė ketė mbi 5 vjet eksperiencė pune, preferohet nė sektorin e ndėrtimit.
 • Tė jetė e aftė tė punojė nė grup.
 • Mosha e preferuar, deri 45 vjeē.
 • Tė zotėrojė shumė mirė gjuhėn angleze.


APLIKIMI
Tė interesuarit mund tė dėrgojnė C.V. e tyre nė adresėn e-mail: hr@salillari.al ose tė kontaktojnė tek numri i telefonit: +355682055689.
* Vetėm kandidatėt e pėrzgjedhur do tė kontaktohen.
* Kompania “SALILLARI shpk” merr pėrsipėr qė tė dhėnat e kandidatėve tė trajtohen nė konfidencialitet tė plotė.

AplikoWhatsApp