UDHTIM N AMSTERDAM nisja 9 shkurt cmimi 349 euro

/DETAJET E TURIT

Dita e Par : Fluturimi direkt Tiran - Eindhoven. Nisja n orn11:15. Mbrritja n Eindhoven n orn 16.10. Transferimi me Autobus n Utrecht. Vizit e Monumenteve Kryesore t Qytetit. Vazhdimi i udhtimit pr n Amsterdam. Sistemimi dhe Fjetje n Hotel.
Dita e Dyt: Mngjesi n Hotel. Vizit panoramike e qytetit. Duke udhtuar me autobus do te keni mundsin te vizitoni pjesn e vjetr dhe t re t Amsterdamit. Vizitohet Sheshi Magna. Veshja e jashtme e Pallatit mbreteror eshte fasada m e bukur e Sheshit Magna. Vizit n muzeumin Rijks n Amsterdam, Shtpit tregtare t shekullit t 17-t dhe kishat me kembanat e tyre te shek 16 dhe 17. Pasdite e lir pr t vizituar qendrat komerciale t Amsterdamit.
Dita e Tret: Mngjesi n Hotel. Nisja pr vizit n Hag dhe Rotterdam, ku vizitohen: Parlamenti, Pallati i Paqes dhe monumente t tjerat ktyre qyteteve. Kthimi n Amsterdam.
Dita e Katrt: Mngjesi n Hotel. Nisja per n aeroport. Fluturimi me avion direkt n orn 14:40. Mbrritja n Tiran n orn 17:10.

N pages prfshihen:
1. Udhtimi vajtje-ardhje me avion
2. Transfertat dhe shtitjet me autobus.
3. Akomodim n hotel pr 3 net qndrimi.
4. Mngjeset pr t gjitha ditt e udhtimit.
5. Shoqrues shqiptar gjat qndrimit jasht Shqipris.
6. Lejohet t merret me vete n avion vetm nj ant me prmasa deri n 40 x 20x 23cm. (Kujdes - Mbi kto prmasa dhe Bagazh pr checkin ka shpenzime ekstra).

N pages nuk jan prfshir:
1. Gjithshka q nuk sht prmendur n kt program.
2. Hyrjet n monumente dhe muzeume.