Zona/Rruga : Zihni Sako prane oxhakut

Jepet ambient 110 m2 me qera per biznes ose magazine. I pajisur me kondicioner dhe ndricim. Cmimi 35.000 leke

Cel. : 0672355455

WhatsApp