Zona/Rruga : Kashar

Magazina ndodhet te Tirana Industrial Park, Kashar.
Informacion i pergjithshem:

  • Strukture 1-kateshe.
  • Siperfaqja 1345 m2.
  • Lartesia 9 m.
  • Hapesire open space
  • Fasade xhami.
  • Buze rruges kryesore.
  • Lidhje me akseset kryesore te transportit kombetar.
  • Mundesi parkimi.
  • E pershtatshme per tipologji te ndryshme biznesi.
  • Parku industrial sht projekti i par n Shqipri q ofron ambiente industriale dhe magazinuese t cilsis s lart, si dhe nj gam t plot t shrbimeve logjistike, duke prfshir ktu edhe shrbime te tjera pr profile biznesesh nga me t ndryshmet.

Per me shume informacion apo nje visite ne prone na kontaktoni!
Cel. : 0674108784

WhatsApp