Shes tavoline me 8 karrike model mbreteror. Tavolina eshte blere para 5 vitesh me vleren 3000e tek kompania Ro-Al. Tavolina ka permasat 110cm- 240cm dhe shtesa 60cm. Tavolina eshte pothuajse si e re pasi eshte perdorur vetem me raste. Eshte e cmontueshme per tu montuar edhe ne hyrje apartamenti.
Siperfaqa e tavolines eshte ne gjendje shume te mire gjithashtu edhe karriket.
Ju mund te kaloni ta shikoni ate personalisht kur te deshironi.
Cmimi i diskutueshem.Cel. : 0676661094

WhatsApp