Shitet kompleti i divaneve model mbreteror.
Kompleti perbehet 3+2+1+1+ Tavolina e mesit. Divanet jane blere para 5 vitesh tek Ro-Al mobileri me vleren 4000e.
Divanet jane perorur shum pak pasi jane ne pjesen e sallonit dhe jane blere me se shumti per bukuri. Ato jane ne gjendje shume te mire pothuajse sikur jane blere.
Materiali perberes eshte drru.
Ju mund te vini ti shikoni nga afer kur te deshironi.
Cmimi i diskutueshem.

Cel. : 0676661094

WhatsApp