Zona/Rruga : Rruga Fan Noli te pedonalja

Shitet ambjent biznesi ne qender te qytetit buz bulevardit kryesor ne vijen e pare perball bashkise dhe pran pedonales te Pogradecit ! Sip 30 m2 me certifikat pronesie dhe me rivlersim ! Dyqani eshte ne pozicon te mire ,i pershtashem per zyre noterie ,avokati ,kancelari ose butik , piceri ose bar kafe sepse ambjeni jashte pranon 10 tavolina!cmimi me 1500 euro i dikutushem ;-0674585749 Shitet per arsye emigrimi Cmimi eshte okazion ,momentalish eshte me qira

WhatsApp