Ofrohet vend pune (vajze) nė zyre kontabėl, me adresė nė Bllok:

Ekonomiste me ose pa eksperiencė (pėparėsi kanė aplikantet me eksperiencė)

Detyrat

 • Manaxhimi i portoflit tė klientėve nė mėnyrė korrekte;
 • Respektimi i afateve tė deklarimit/raportimit sipas legjislacionit nė fuqi;
 • Regjistrimi ditor i veprimeve financiare nė programet kontabėl;
 • Rregjistrimi dhe mirėmbajtja e librave tė blerjes dhe tė shitjes;
 • Mbajtja dhe kontroll i inventarit te magazinės dhe te aseteve;
 • Pėrgatitja e raporteve financiare.


Kualifikimet

Kriteret qė duhet tė pėrmbushin kandidatėt:

 • Tė ketė pėrfunduar Fakultetin Ekonomik;
 • Eshte perparesi tė zotėrojė gjuhėn Angleze;
 • Tė ketė njohuri tė mira dhe eksperiencė nė pėrdorimin e programeve tė Kontabilitetit, Financa 5 dhe software-ve tė ndryshme tė faturimit;
 • Aftėsi tė punės nė grup;
 • Vendbanimi Tiranė.


Ofrohet
Page e kėnaqshme ( 45.000 lek + kontributet ) 3 muajt e parė
Orari 08:30-17:00 ( 30min pushim nė drekė )
Ambjent i kėndshėm pune
E shtuna dhe e djela Pushim

Personat e interesuar mund tė dėrgojnė CV ne adresėn e email:

staff.consulting@yahoo.com

Apliko