Shitet traksion vertebral terapeutik Dyno Traction+ krevat. Blere i ri dhe perdorur vetem 5 muaj. Shitet per arsye te mbylljes se biznesit.
Sherben per terheqjen e shpines ne pjesen Cervikale, Torakale dhe Lumbare.

Karakteristikat e Dyno Traction:
Dyno Trac ėshtė njėsi tėrheqėse e vazhdueshme dhe me ndėrprerje, pėr tėrheqjen e qafės dhe tė pjeses se fundshpines.
Pesha dhe koha e plotė/koha e pushimit mund tė vendosen me 1 hap njėsi.
Forca tėrheqėse nga 5 kg deri nė 45 kg (deri nė 90 kg me dyfishues). Motor DC me cilėsi tė lartė; punon shume qetė dhe pa zhurmė.
Specifikime teknike :
Forca tėrheqėse: 5 deri nė 45 kg (nė 12 hapa) me dyfishim deri nė 90 kg.
Mėnyra: Statike, me ndėrprerje, e harmonizuar
Koha e trajtimit: 1 min - 99 Min.
Tensioni: 220/ 110 V/ 50/60 Hz, Pesha - 12 kg.
Shitet me njėsine kryesore, rripat terheqes te qafės, rripat terheqes se pjeses lumbare, brezi i legenit, dyfishuesin e tėrheqjes.

Krevatii: hekur shume i forte qe mban pesha teper te renda. Pjesa e shtratit me sfungjer dhe lekure shume cilesore!

Cel.: 069 37 27 083
Elbasan

WhatsApp