Karakteristikat:
- ROG Strix GeForce RTX™ 3080 Ti OC Edition 12GB GDDR6X dizajn i zbutur me performancė termike nė krye tė grafikut.
- Multiprocesorėt NVIDIA Ampere Streaming
- Bėrthamat RT tė Gjeneratės sė 2-tė: Pėrjetoni 2x shpejtėsinė e xhiros sė bėrthamave RT tė gjeneratės sė parė, plus RT dhe hijezim tė njėkohshėm pėr njė nivel krejtėsisht tė ri tė performancės sė gjurmimit tė rrezeve.
- Bėrthamat tensore tė gjeneratės sė tretė
- Edicioni OC: Rritja e orės 1845 MHz (modaliteti OC)/ 1815 MHz (modaliteti i lojės)
- Super Alloy Power II pėrfshin mbytėse aliazhi premium, kondensatorė tė ngurtė polimer dhe njė sėrė stadesh me rrymė tė lartė.
- GPU Tweak II ofron rregullim intuitiv tė performancės, kontrolle termike dhe monitorim tė sistemit.


mė kontaktoni direkt pėrmes PM-sė dhe/ose mė shkruani.


Whatsapp: +33 7 58 56 21 59


Cel. : +33 7 58 56 21 59

WhatsApp