SHTĖPIA E BIRRĖS KING PILS pėrfaqėson njė nga restorantet mė tė njohura nė zonė dhe nė metropolin shqiptar gjithashtu pėr gatimet unike dhe tradicionale tė saj, pėr birrėn e freskėt dhe shijen mbreslėnėse, pėr shėrbimin profesional, pėr veēantitė nė tregun e shėrbimit dhe me ēmimet mjaft konkurruese.

Hap pozicionet vakante per:
  • Motorriste/shperndares porosish
  • Zgariste
  • Kamariere
  • Pjatalarese

Kerkohen:
  • Te jene korrekte dhe te perpikte ne orare.
  • Eksperienca nuk eshte kriter paresor

Ofrohen:
  • Kushte te mira pune, dhe ambjent komod
  • Paga shume e kenaqshme

Kontaktoni ne:
+355 67 302 2221


WhatsApp