OKAZION!!!!!
Shitet kėrmilli dhe kapa bashkė me tubat, tė pa pėrdorur e gati pėr t'u vėnė nė punė. Kapa dhe tubat janė lyer me bojė kafe pėr dekorimin e ambientit, ngjyrė qė kombinon lehtė.
Ēmimi i diskutueshėm!
Pėr ēdo informacion telefononi nė nr e cel: 069 400 11 33

WhatsApp