PROFILI I PUNĖS –Agjent Biznesi (SOHO)
Shteti: Shqipėri
Qyteti: Tiranė


Qėllimi i pozicionit

Tė promovojė produktet e kompanisė duke kryer aktivitetin nė terren me klientė tė ndryshėm biznesi.
Tė ndjekė/perfundojė procesin e shitjes dhe tė konkludojė firmosjen e kontratės sė pajtimtarit me qėllim arritjen e objektivave tė caktuara.

Detyrat kryesore:

1.Takime tė pėrditshme nė terren me klientė potencialė SOHO (biznese tė vogla) nė zonėn e pėrcaktuar.
2.Identifikimi i kėrkesave dhe ofrimi i zgjidhjeve tė pėrshtatshme pėr komunikim.
3.Negocimi dhe realizimi i kontratave tė reja sipas procedurave tė dakordėsuara nga kompania.
4.Prezantimi i portofolit tė produkteve duke pėrdorur materiale marketingu (Katalogė, produkte demo etj.).
5.Hedhja nė sistem e kontratave tė lidhura me klientėt.
6.Realizimi i objektivave sasiore dhe cilėsore pėr kontratat e reja biznes.
7.Detyra tė tjera sipas kėrkesės sė Supervizorit dhe nevojave tė kompanisė.

Aft
ėsitė e kėrkuara:
  • Experienca tė mėparshme nė shitje ose promocione nė terren.
  • Aftėsi shumė tė mira komunikuese dhe negociuese.
  • I/E orientuar drejt ofrimit tė njė eksperience tė shkelqyer pėr klientėt.
  • Aftėsi shumė tė mira tė menaxhimit tė kohes dhe menaxhimit tė situatave qė kėrkojne zgjidhje.
  • I/E gatshėm/gatshme pėr tė punuar nė terren.
  • Aftėsi pėr tė zgjidhur dhe deleguar problematikat.
  • Gjuha angleze (pėrbėn avantazh).
  • I/E disponueshėm/disponueshme pėr tė udhėtuar nė qytete tė ndryshme tė Shqipėrisė.
  • Njohuri nė telekomunikacion (pėrbėn avantazh).
  • Tė kryejė detyra tė tjera sipas nevojave tė kompanisė.

Kandidatėt e interesuar janė tė ftuar tė aplikojnė pėr pozicionin vakant duke dėrguar njė CV nė formatin e pėrcaktuar nė linkun: Jobs.one.al

Afati i fundit pėr aplikim: 09 tetor 2023.

Apliko