8-Port 10/100Mbps Fast Ethernet Switch Metal

2 500LEK

Switch me 8 porta RJ45 i markes Planet metalik
Sherben per te shperndare rrjetin ne disa pajisje njekohesisht.
Shume i lehte ne perdorim dhe venje ne pune,
auto konfigurim
Shepjtesi rrjeti 10/100/1000Mbps
I pershtatshem per perdorim shtepiak dhe zyra tevogla
Kase plastike
Paketimi permban:
1 Switch me 8 porta
1 Guide per Instalim
1 Ushqyes
🚛 Transport ne te gjithe Shqiperine
💵 Pagesa ne dorezim

0696090203 - whatsapp

WhatsApp