Set karroce pėr fėmijė me 3 pjesė: Karrocė, Portbebe dhe Segiolino.
Aksesorė: Mushama pėr shiun, rrjet mushkonjash dhe ēantė.
Durrės ose Tiranė
15000 lekė !!!Cel. : 0692547626

WhatsApp