kliko
kliko

 1. Standart Tirane, ofrohet vend pune laborante


  Kėrkohet tė punėsohet me kohė tė plotė teknike laboratori pėr laborator mjekėsor nė Tiranė.

  Tė jetė me experiencė nė punė, me banim nė Tiranė dhe nėn moshėn 30 vjeē.


  Paga shume e mire.


  Tė interesuarat tė pėrciellin nėpėrmjet e-mailit njė CV me foto nė adresėn: laboratormjeksor@yahoo.com

  Cel. : laboratormjeksor@yahoo.com

  Apliko


    Raporto