Kėrkojmė njė person qė tė shpėrndaj fletushka 4 orė tek Universiteti Polikteknik i Tiranės dhe 4 orė tek Fakulteti i Shkencave tė Natyrės.
Pagesa pėr 8 orė ėshtė 1500 lekė.

Tė interesuartit tė mė kontaktojnė tek 067 407 0444.

WhatsApp