Mundesi punėsimi - Part ose Full time (E Hėne-Premte)
Kerkesat:
1. Njohuri dhe eksperience per Drupal 9
2. Composer
3. Theming
4. Sitebuilding views/content types/webform/view-display modes etj


Adresa: Rruga Frosina Plaku, Kompleksi Magnet.
Dergoni CV dhe shembuj punesh ne info@fit.al
Cel. : 0674529292
web: www.fit.al


Cel. : 0674529292

AplikoWhatsApp