Shitet shtepi 2+1 ne Bulqize ,qytet i vjeter , ngjit pedonales, kat i pare, 120m2, gjysma e shtepise ka sherbyer si biznes , shfrytezohet dhe si biznes pasi eshte kat te pare. Kontakt +355 68 278 3343
Cmim okazion

Cel. : +355 68 278 3343