Zona/Rruga : Prokurorise se Tiranes, Rruga "Haxhi Hysen Dalliu"

Jepet me qera Ambjent Bar Kafe prane Prokurorise se Tiranes, Rruga "Haxhi Hysen Dalliu"
Ambjenti ka nje siperfaqe totale 125m2, gjithashtu disponon dhe nje verande
Ambjenti i Dyqanit eshte aktualisht Bar kafe por mund te funksionoj per biznese te ndryshme.
Lokali eshte i mobiluar per bar kafe, kati pare ne pallat te ri, mundesi reklamimi, fasade xhami i gjithi ambjenti

Pėr mė shumė informacion apo njė vizitė nė pronė na kontaktoni

Cel. : +355 68 80 400 01

WhatsApp