Zona/Rruga : Rruga "5 Maji"

Jepet me Qera Ambjent Biznesi Rruga "5 Maji"
Ambjenti ka nje siperfaqe 150m2 brenda dhe siperfaqe te jashtme 85m2
Ambjenti i Dyqanit eshte open space, bosh, kati perdhe ne pallat te ri, mundesi reklamimi, fasade xhami i gjithi ambjenti
E pershtatshme per biznese te ndryshme, ka nje vendodhje fantastike ideale per Bar Kafe, Restorant, etj

Pėr mė shumė informacion apo njė vizitė nė pronė na kontaktoni.

Cel. : +355 68 80 400 01

WhatsApp