Shitet Canon EOS 70D me vetem 13K shkrepje,
Aparati eshte ne super gjendje, me touchscreen, me wifi (mundeson hedhjen direkt ne tel te fotove), shoqėrohet me lete 18-55mm, karikues dhe bateri origjinale, SD 16 GB, filter uv per lenten dhe cante.
Cmimi 470 Euro.

Cel. : +355693112573

WhatsApp