Zona/Rruga : Pogradec perball liqenit ne qender

Jepet me qera ditore apartament ne qender te qytetit.
Totalisht i ri i pabanuar me pare mobilim modern ,totalisht i mobiluar.Lavatrice ,Frigorifer ,Mikrovale ,ekspres kafeje.
Ambjent me drite dhe i ngrohte i paisur me kondicioner inverter.
Tv 43 me paisje wifi i shpejte .Apartamenti eshte i pershtatshem per nje cift ,cmimi 40 e nata
Nese prenotohet me teper se 15 dite cmimi 30 euro nata .

Tel 0674585749

WhatsApp