World Vision Albania po tenderon pėr Materiale Didaktike si nė formularin RFP ne link bashkėlidhur.
Tė gjitha kompanitė e interesuara duhet tė paraqesin: Ofertėn Financiare, RFP me termat financiare sipas formės bashkėlidhur emailit.

https://www.worldvision.al/world-vis...iale-didaktike

Afati pėr pranimin e ofertės dhe dokumentave ėshtė data 15 dhjetor 2021.
Shėnim: Aplikimet pas kėtij afati nuk do tė merren nė konsideratė.
Menyra e aplikimit :


Shenime te rendesishme:

  1. World Vision rezervon tė drejtėn pėr tė negociuar dhe kontraktuar biznese sipas kombinimeve tė artikujve pėr shėrbimin e kėrkuar, ashtu sic e konsideron ai mė tė pėrshtatshme pėr nevojat e tij.
  2. Kapaciteti i emailit tonė ėshtė 32MB, nėse dokumentat e dėrguara janė mė shumė se ky kapacitet, ju lutem pėrdorni metoda si zip dokumentat, compress file, google link etj .
  3. Cdo aplikim qe vjen pas afatit nuk do te konsiderohet
  4. Vlefshmeria e ofertes duhet te jete 90 dite.
  5. Pėr pyetje kontaktoni nė adresėn e emailit: jurven_malaj@wvi.org ose nr.cel +355686082072.

Ju mirepresim.

kontaktoWhatsApp