E ēertifikuar nga Ministria e Drejtėsisė, si pėrkthyese e autorizuar pėr gjuhėn turke, ofroj pėrkthime zyrtare nė fusha tė ndryshme si ato sociale dhe shkencore, etj.
Pėrkthimet ofrohen nė tė dy variantet shqip-turqisht dhe anasjelltas nė dokumentacione (ēertifikata lindjeje, familjare, pashaporta, diploma, vėrtetime, etj), pėrkthime nė konferenca, pėrkthime manualesh, kontratash, pėrkthime vendime gjykatash, pėrkthime site-sh tė ndryshme, etj..
Ne u garantojmė klientėve tanė efikasitet dhe korrektėsi nė ofrimin e shėrbimeve duke u garantuar atyre komunikim tė shpejtė dhe tė detajuar lidhur me problematikat e secilės cėshtje tė paraqitur.


Avokate dhe pėrkthyese: Jonida Begaj
Cel.: 0698381370

WhatsApp