⚖️PESHORE FLORIRI 0.01⚖️

◼️PESHORJA ĖSHTĖ PREĒIZE NGA 0.00 DERI NĖ 200 GRAM.
◼️PESHORJA KA TĖ PĖRFSHIRA 2 BATERI NĖ KUTIN E SAJĖ.
◼️MATERIAL CILĖSOR DHE TEPĖR PRAKTIK PĖR PĖRDORIM TĖ PĖRDITSHĖM

◼️ĒMIMI 3.000 LEKĖ.

◼️POSTA FALAS KUDO

#peshore #peshoregrami #peshorefloriri #tirana #elbasan #berati #vlora #durres #shijak#Tropoje #kukes #sarande_al🇦🇱#kruje #shijak #shkoder #lushnje #kukes #tropoja#peshoreprecize
#peshore0.01 #peshoresuper #peshoreargjendarie #peshorefloriri #peshoreemire #peshoremegaranci#postafalas

Cel. : 0693112552

WhatsApp